הירשם

לימודי אנגלית

להשארת פניה מהירה לפרטים מנציג - מלאו את הטופס מתחת ואחד מאיתנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי 🙂

לימודי אנגלית בברייט אינגליש

לימודי אנגלית בברייט אינגליש

לימודי אנגלית בברייט אינגליש מספקים לכם התלמידים פתרון כולל לצרכיי הלימוד שלכם: 

א) מסגרת לימוד עם נוחות מקסימאלית שמאפשרת לכם ללמוד מכל מקום וכמעט בכל זמן. 

ב) תרגול השפה יחד עם מורים ותלמידים שיתנו לכם מוטיבציה להגיע הכי רחוק שאתם יכולים עם האנגלית. 

ג)למידת מילים, ביטויים שימושים ודקדוק באמצעות תוכן מותאם רמה מעולם דובר אנגלית. 

ד) שימוש בידע החדש שנרכש בזמן השיעור וקבלת פידבק רציף איך להשתפר. 

לימודי אנגלית בסטנדרט הגבוה ביותר

ללמוד אנגלית מכל מקום ובכל זמן

בדרך לעבודה ותקועים בפקק? נסיעה ארוכה ברכבת? בברייט אינגליש מגוון מסלולים שמאפשרים לכם לתרגל את האנגלית מרחוק במנעד שעות רחב. תרגול אונליין באתר או אחד על אחד עם מורה באינטרנט.

ללמוד ולהנות

על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר, לא מספיק לתרגל את האנגלית רק בשיעורים אלא גם ביניהם. בברייט אינגליש יצרנו מגוון תכנים עשיר כגון: סיפורים וכתבות ללימוד אנגלית, שירים ללימוד אנגלית ומשחקים ללימוד אנגלית שיגרמו לכם לרצות להמשיך ללמוד עוד ועוד 🙂

המורים הטובים ביותר

המורים שלנו - דוברי אנגלית כשפת אם ובעלי עברית ברמת מתקדמים ומעלה ינחו אתכם לאורך הלימודים עם הרבה סבלנות ואכפתיות. בברייט אינגליש אנחנו בוחרים את המורים בקפידה - לכולם הצלחה מוכחת עם תלמידים רבים והרבה אהבה למקצוע.

סיכום שיעור במייל

לא משנה באיזה מסלול לימוד בחרתם, בסוף כל שיעור ישלח אליכם משוב עם תיקונים למשפטים שנאמרו בצורה לא נכונה, מילים וביטויים שימושיים שהיו חסרים לכם, ונקודות דקדוקיות שחשוב לחזור עליהן עד לפעם הבאה.

לימודי אנגלית למבוגרים

לימודי אנגלית בטלפון

לימודי אנגלית עסקית

לימודי אנגלית לבגרות ובחינות אקדמאיות

רמות הלימוד

חומרי לימוד

מערכי שיעורי מקוריים שגורמים לכם לדבר

בכל מסלולי הלימוד שלנו תגלו שאתם מדברים באנגלית והמון. נושאי השיחה ישתנו בהתאם למטרת התלמיד. כל נושא שיחה מיוצג ע"י תבנית שאלות מודולרית ופריטים לקסיאליים ודקדוקיים שעוזרים לכם לדבר על נושא זה בצורה רהוטה.

לימוד מתודי של ביטויים שימושיים

ההבדל הגדול ביותר בין דוברי אנגלית כשפת אם וישראלים מבחינת המיומנות באנגלית, הוא הידע והיכולת להשתמש בביטויים שימושיים בצורה נכונה. בברייט אינגליש דאגנו שלמידת ביטויים שימושיים היא חלק בלתי נפרד משיטת הלימוד שלנו.

הסברים בעברית לדקדוק

בברייט אינגליש תקבלו גישה לאינספור הסברים על הדקדוק האנגלי - כולם פשוטים וברורים ובשפה העברית ומותאמי רמה. הסברים מתומצתים שסוף סוף יעשו לכם סדר בראש.

ללמוד אנגלית נכון

היכולת שלנו להשתמש בשפה בצורה תקינה ומדויקת תלויה לא מעט בהבנת ההבדלים בין אנגלית לעברית. בכל חומרי הלימוד שלנו שלובים הסברים מקוריים מבית ברייט אינגליש שעוברים על ההבדלים בין שתי השפות ואיך להימנע מטעויות שכיחות שישראלים עושים באנגלית.

שירותים נוספים

לימודי אנגלית חינם

למה לשלם כשאפשר ללמוד בחינם?!? באתר שלנו תוכלו למצוא כמות תכנים אדירה בחינם לגמרי... סיפורים ללימוד אנגלית מחולקים לרמות, שירים ללימוד אנגלית, אוצר מילים לפי קטגוריה ועוד הרבה יותר!

קורס אנגלית

למדו עוד על הקורסים השונים שאנו מציעים והיתרונות שלהם. קורסי אנגלית במגוון תחומים כגון: אנגלית מדוברת, אנגלית עסקית, אנגלית למתחילים, קורסי אנגלית לילדים, קורס אנגלית משפטית וקורס הכנה למבחן אמי"ר.

בלוג

בבלוג שלנו תמצאו כתבות רבות שילמדו אתכם איך ללמוד. מה המפתח לשיפור אנגלית מדוברת? מה כדאי או לא כדאי לעשות כשמתחילים ללמוד אנגלית מאפס, ואיך לגרום לילד שלכם להפוך לתותח באנגלית בקלות 🙂

מבחן רמה באנגלית

בדקו בדיוק מה כמות המילים שאתם יודעים, ביטויים שימושיים ומה היא המיומנות שלכם בשימוש בדקדוק. בסוף המבדק תגלו גם כמה שעות לימוד ידרשו מכם כדי להגיע לרמה הבאה ואיך לעשות זאת.

מה התלמידים שלנו מספרים

שרה ויסמן

"בית ספר נהדר... לומדים עם צוות מורים מקסים. מומלץ בחום, מניסיון! "

ליעד מור

"אחלה של מרצים! שירות אסטרטיבי, אישי ומקצועי."

ילנה כהן

"יחס אישי לכל תלמיד. למדתי חצי שנה ומתכוונת להמשיך בקרוב!"

מלאו את הטופס לקבלת פרטים נוספים על לימודי אנגלית אצלנו

02-3024070

אימייל:

brightenglishisrael@gmail.com

asaf.ronen.be@gmail.com

 

ימים ושעות פעילות:

ימים א’-ה’ 8:00-22:00 \ יום ו’ 8:00-14:00