הירשם

קורס אנגלית

להשארת פניה מהירה לפרטים מנציג - מלאו את הטופס מתחת ואחד מאיתנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי 🙂

קורס באנגלית בברייט אינגליש

קורס אנגלית בברייט אינגליש

קורס אנגלית בברייט אינגליש שם אתכם התלמידים במרכז. 

שיטת הלימוד הייחודית שלנו, שפותחה ספציפית עבור תלמידים דוברי עברית, מבטיחה שתגיעו לתוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר. 

המורים שלנו, דוברי אנגלית שפת אם ובעלי עברית ברמת מתקדמים, ינחו אתכם לאורך הקורס עם הרבה אכפתיות ובמקצועיות הגבוהה ביותר. 

וידאנו שיהיה לכם את כל מה שאתם צריכים, ובדיוק מה שאתם צריכים, כדי להגשים את המטרות שלכם. 

בנוסף לתרגול עצמו בשיעורים, תעמוד לרשותכם ספריית התרגול הענפה באתר שלנו ותוכנת הלימוד המתקדמת שלנו. 

מהר מאוד תגלו שאתם מדברים אנגלית בשטף ובביטחון, בקלות ובמהירות 🙂 

קורסים באנגלית שדוחפים אותך קדימה

תרגול עשיר באתר

לכל התלמידים גישה בלתי מוגבלת לתכנים שלנו: שירים ללימוד אנגלית, סיפורים ללימוד אנגלית בליווי הקלטות, הסברים בעברית על דקדוק, ביטויים שימושיים לפי קטגוריה ועוד הרבה יותר.

הצלחה מבוססת נתונים

לאחר מבדק רמה תדעו מה נקודת ההתחלה שלכם וכמה שעות לימוד (איתנו או בלעדינו) נחוצות כדי להגשים את המטרה שלכם. כמובן שנדריך אתכם בדיוק איך להגיע לשם.

דגש על אנגלית מדוברת

בכל הקורסים שלנו ניתן דגש מיוחד על לימוד אנגלית דרך ניהול שיחה - הדרך הטבעית ביותר לרכישת שפה. המורים המנוסים שלנו ידעו לגרום לכם לפתוח את הפה ולהתחיל לדבר, בקלות ובמהירות.

מסגרת לימוד מותאמת לדוברי עברית

כל התכנים בקורסי האנגלית שלנו כוללים הסברים בעברית לדקדוק ותרגום למילים וביטויים שימושיים. כל המורים בלי יוצא מן הכלל מבינים עברית ברמת מתקדמים ומעלה.

רמות הקורס

חומרי הלימוד בקורס

מערכי שיעורי מקוריים שגורמים לכם לדבר

בכל קורסי האנגלית שלנו תגלו שאתם מדברים באנגלית והמון. נושאי השיחה ישתנו בהתאם למטרת התלמיד. כל נושא שיחה מיוצג ע"י תבנית שאלות מודולרית ופריטים לקסיאליים ודקדוקיים שעוזרים לכם לדבר על נושא זה בצורה רהוטה.

למידה מתודית של ביטויים שימושיים

ההבדל הגדול ביותר בין דוברי אנגלית כשפת אם וישראלים מבחינת המיומנות באנגלית, הוא הידע והיכולת להשתמש בביטויים שימושיים בצורה נכונה. בברייט אינגליש דאגנו שלמידת ביטויים שימושיים היא חלק בלתי נפרד משיטת הלימוד שלנו.

הסברים בעברית לדקדוק

בברייט אינגליש תקבלו גישה לאינספור הסברים על הדקדוק האנגלי - כולם פשוטים וברורים ובשפה העברית ומותאמי רמה. הסברים מתומצתים שסוף סוף יעשו לכם סדר בראש.

ללמוד אנגלית נכון

היכולת שלנו להשתמש בשפה בצורה תקינה ומדויקת תלויה לא מעט בהבנת ההבדלים בין אנגלית לעברית. בכל חומרי הלימוד שלנו שלובים הסברים מקוריים מבית ברייט אינגליש שעוברים על ההבדלים בין שתי השפות ואיך להימנע מטעויות שכיחות שישראלים עושים באנגלית.

קורס אנגלית עסקית

שירותים נוספים

לימוד אנגלית חינם

למה לשלם כשאפשר ללמוד בחינם?!? באתר שלנו תוכלו למצוא כמות תכנים אדירה בחינם לגמרי... סיפורים ללימוד אנגלית מחולקים לרמות, שירים ללימוד אנגלית, אוצר מילים לפי קטגוריה ועוד הרבה יותר!

בלוג

בבלוג שלנו תמצאו כתבות רבות שילמדו אתכם איך ללמוד. מה המפתח לשיפור אנגלית מדוברת? מה כדאי או לא כדאי לעשות כשמתחילים ללמוד אנגלית מאפס, ואיך לגרום לילד שלכם להפוך לתותח באנגלית בקלות 🙂

לימוד אנגלית בברייט אינגליש

מגוון השירותים הרחב שלנו בברייט אינגליש. לימוד אנגלית למבוגרים וילדים, מתחילים ומתקדמים. שיעורים פרטיים אונליין או לימוד בקבוצות. לימוד אנגלית בחינם באתר.

מבחן רמה באנגלית

בדקו בדיוק מה כמות המילים שאתם יודעים, ביטויים שימושיים ומה היא המיומנות שלכם בשימוש בדקדוק. בסוף המבדק תגלו גם כמה שעות לימוד ידרשו מכם כדי להגיע לרמה הבאה ואיך לעשות זאת.

מה התלמידים שלנו מספרים

שרה ויסמן

"בית ספר נהדר... לומדים עם צוות מורים מקסים. מומלץ בחום, מניסיון! "

ליעד מור

"אחלה של מרצים! שירות אסטרטיבי, אישי ומקצועי."

ילנה כהן

"יחס אישי לכל תלמיד. למדתי חצי שנה ומתכוונת להמשיך בקרוב!"

מלאו את הטופס לקבלת פרטים נוספים על קורס אנגלית אצלנו

02-3024070

אימייל:

brightenglishisrael@gmail.com

asaf.ronen.be@gmail.com

 

ימים ושעות פעילות:

ימים א’-ה’ 8:00-22:00 \ יום ו’ 8:00-14:00