הירשם

שאלות שכיחות

ליתרונות שלנו לעומת המתחרים לחצו כאן https://brightenglish.net/למה-ברייט-אינגליש/

שיטת הלימוד שלנו מנסה לדמות את הדרך בה אנו לומדים שפה ראשונה תוך כדי התחשבות בצרכים הספציפיים של תלמידים הלומדים שפה שנייה. 

המורה ישתמש בשלל כלים ושיטות שעומדים לרשותו כדי לספק לתלמיד את ההתאמה המקסימלית לצרכיו, רמתו וסגנון הלימוד המתאים לו ביותר. 

תוכניות הקורס מבוססות על מסגרת הרמות האירופאית המחולקת ל-6 רמות: 

א) מתחילים (ידע ושליטה ב-0-600 מילה) 

ב) אלמנטרי (ידע ושליטה ב-600-1200 מילה) 

ג) בינוני תחתון (ידע ושליטה ב-1200-1700 מילה) 

ד) בינוני (ידע ושליטה ב-1700-2300 מילה) 

ה) בינוני עליון (ידע ושליטה ב-2300-3000 מילה) 

ו) מתקדמים (ידע ושליטה ב3000-5000 מילה) 

ברמות מתחילים עד אלמנטרי נתמקד בעיקר בשיפור היכולת של התלמיד להבין כאשר אדם מדבר באנגלית, והתרגול יכלול שמע מרובה, לימוד באמצעות תמונות, סיפורים מלווים בהקלטות, שירים וסרטוני וידאו מותאמי רמה. לימוד של דקדוק יעשה אך ורק באופן עקיף, באמצעות תרגול תבניות שכיחות בשפה כגון תבניות שאלה ותשובה. כמות הדיבור שהתלמיד יעשה בשלבים אלו תהיה מועטת, והתרגול יהיה ממוקד סביב הבנה. 

ברמות בינוני תחתון-בינוני נתמקד בתרגול מרובה של שיחות באנגלית, בהן התלמיד יקבל הזדמנות להשתמש בידע הפאסיבי שצבר בשלבים המוקדמים יותר. בשלב זה חשוב לקבל משוב באופן תדיר מהמורה. ישנה למידה מוגבלת של תאוריית דקדוק ותרגול ממוקד של הזמנים המהותיים באנגלית, מילות יחס, ביטויי כמות ומשפטי תנאי. בשלב זה ננסה להרחיב את הידע הלקסיאלי של התלמיד באופן משמעותי באמצעות למידה ושימוש בביטויים שימושיים רבים. 

ברמות בינוני עליון-מתקדמים נתמקד בתרגול מרובה של דקדוק, למידה של ביטויים שימושיים מתקדמים, תרגול כתיבה ומטלות פרקטיות מורכבות ועבודה על סימולציות שהינן רלוונטיות לתחום עיסוקו ומטרותיו הלימודיות של התלמיד. 

לימוד אנגלית בטלפון נעשה במתכונת של אחד על אחד עם מורה. מטרת השירות היא להביא את חו”ל אליכם ולאפשר לכם לתרגל שיחה באנגלית באופן כמעט יומיומי לאורך כל השבוע. אורך השיחות הינו חצי שעה ואנו ממליצים לנהל אותן בתדירות של 3 פעמים בשבוע. כמובן, שמתאפשר לכם לקבוע מה התדירות בעצמכם ולעשות יותר או פחות בהתאם להעדפה שלכם.

המורים שעובדים איתכם דוברי אנגלית שפת אם ובעלי עברית ברמת מתקדמים ומעלה. המורה משתמש בתכנים שנכתבו מראש שמנחים אתכם לאורך הקורס ועוזרים לכם לא רק לשפר את השיחה באנגלית אלא גם לשפר את הידע והמיומנות שלכם בשימוש בפריטים המרכיבים אותה: אוצר מילים, ביטויים שימושיים ודקדוק. מתאפשר לכם כמו כן, לבחור את נושא השיחה בעצמכם, ולהתאים אותו לתחום העיסוק שלכם או תחומי העניין שלכם. 

לימוד אנגלית בטלפון מתאפשר בתחום של אנגלית מדוברת ואנגלית עסקית וזמין במנעד שעות רחב בין השעות 8:00 בבוקר ועד לשעה 22:00 בלילה. ישנם מספר מוגבל של מורים שאף עובדים עד השעה 23:00. 

לפרטים נוספים ומעמיקים יותר היכנסו לקישור הבא: https://brightenglish.net/לימוד-אנגלית-בטלפון/

לימוד אנגלית אונליין מתבצע ב-2 ערוצים:

א) באמצעות מורה אחד על אחד בפלטפורמת ZOOM. אנו ממליצים לעשות פעמיים בשבוע 45 דקות. כמובן שתוכלו לעשות את השיעורים בתדירות גבוהה או נמוכה יותר בהתאם להעדפה. 

ב) באמצעות תוכנת לימוד ותרגול באתר ברייט אינגליש. האתר כולל תכנים מרובים כגון: שירים ללימוד אנגלית, סיפורים ללימוד אנגלית מלווים בשמע, כל הזמנים באנגלית, טיפים באנגלית, מבחן רמה באנגלית ועוד. 

באופן טיפוסי המורה שולח לכם קישור מספר דקות לפני תחילת השיעור ועוזר לכם להתחבר. במשך השיעור תעבדו על מגוון מיומנויות השפה באמצעות שלל הכלים שעומדים לרשותכם ולרשות המורה: ספר לימוד אנגלית, מצגות ללימוד אנגלית, צפיה בהרצאה ביו-טיוב ושיחה על הנושא, קריאת כתבה וניהול שיחה על הנושא, ניתוח של חיבורים שהמורה נתן לכם לשיעורי בית, תרגול תכתובת מיילים, למידה משירים וקטעי וידאו יחד עם המורה. 

לאורך כל השיעורים ניתן דגש על אנגלית מדוברת והמורה מקפיד לשלב שיחה באנגלית לעיתים קרובות. תוכלו לראות את התיקונים למשפטים שאתם אומרים, מילים וביטויים שימושיים חדשים על המסך בזמן אמת תוך כדי שיחה. 

את השיעורים ניתן להקליט בוידאו באמצעות פלטפורמת ZOOM על מנת שתוכלו לחזור עליהם בשלב מאוחר יותר. 

לקריאה מעמיקה יותר לגביי השירות לחצו כאן: https://brightenglish.net/קורס-אנגלית-באינטרנט/

לימוד אנגלית בטלפון מקנה לכם נוחות מקסימאלית. שיעורים קצרים של 30 דק’ שאפשר לעשות מכל מקום וכמעט בכל זמן, כל יום בין השעות 8:00 בבוקר ועד 22:00 בלילה. מעבר למכשיר טלפון זמין אין צורך בשום דבר. 

השירות גם יחסית זול: מסגרת לימוד טיפוסית תעלה לכם בין 528 ש”ח בחודש ל-790 ש”ח בחודש. (ההבדל הוא בין פעמיים לשלוש בשבוע) 

לתלמידים שמעוניינים לשפר את האנגלית המדוברת שלהם, תרגול של שיחות בטלפון הוא פתרון מושלם. באמצעות שיחות תדירות לאורך השבוע, תרגילו את הפה, את המוח ואת האוזניים לתהליך של ניהול שיחה באנגלית, ומהר מאוד תראו שיפור משמעותי בשטף הדיבור והבטחון שלכם בשפה!

לימוד אנגלית אונליין מספק ספקטרום מלא לתרגול השפה האנגלית: בזמן השיעורים תוכלו לתרגל קריאה, כתיבה, דיבור, הבנת הנשמע, דקדוק, מטלות פרקטיות כגון תכתובת מיילים והכנת פרזנטציות ועוד. 

מאחר ולרשות המורה עומדים מגוון כלים ועזרים ויזואליים, מגוון הפעילויות הקיימות רחב יותר. תוכלו לצפות בהרצאה מעניינת ואז לנהל עליה שיחה, לקרוא קטע מכתבה או סיפור שמדבר אליכם ואז לכתוב על הנושא חיבור ובשיעור הבא לבדוק אותו עם מורה, ללמוד מספר הלימוד שמלווה את הקורס שלכם או לנהל שיחה מעניינת כשמתאפשר לכם לראות את התיקונים שהמורה עושה והמילים החדשות על המשך בזמן אמת. 

לתלמידים ברמות מתחילים או אלמנטרי שמתקשים עדיין להבין אנגלית בעל פה, העזרים הויזואליים שמסגרת לימוד זו מציעה מקלים ומשפרים את תהליך הלמידה באופן משמעותי. העובדה שאפשר גם להקליט את השיעור בוידאו ואז לחזור עליו מאוחר יותר, הופכת את מסגרת הלימוד הזו מועילה במיוחד לתלמידים בשלבים הראשוניים של למידת השפה. 

לימוד אנגלית אונליין כמו כן  מתאים במיוחד לאנשים בעלי מטרות מסוימות בהקשר של למידת אנגלית כגון: עורכי דין, רואי חשבון, רופאים, אנשי מכירות, מהנדסים. המורה ישתמש בספרים ייעודיים, הרצאות, כתבות ותכנים שרלוונטים יותר לתחום העבודה של התלמיד, דבר שאיננו מתאפשר בקבוצה או בשיעורים טלפוניים. 

לימוד אנגלית בטלפון איננו מתאים לרמות מתחילים ואלמנטרי מאחר והיכולת לנהל שיחה ברצף באופן סביר איננה עדיין קיימת אצל התלמיד. כמו כן, לימוד בקבוצה לרמות אלו איננו אפקטיבי במיוחד, מאחר ונדרשת תשומת לב רבה והרבה יחס אישי בשלב זה, כדי להבטיח שהתלמיד יצליח להתמודד בהצלחה עם הקושי הטיפוסי המלווה את הניסיון ללמוד דבר מה חדש. 

עבור תלמידים ברמת בינוני תחתון-בינוני עליון לימוד אנגלית בטלפון הוא פתרון מושלם, שמעניק לתלמיד הזדמנות להשתמש בידע הקיים אצלו כבר, ולהפוך אותו מידע פאסיבי לידע אקטיבי. 

בישראל עומדות לרשותנו הזדמנויות מרובות לקרוא או להקשיב לאנגלית, אבל לא להשתמש באנגלית בשיחה. 

לימוד אנגלית אונליין הינו שירות שמתאים במיוחד לרמות מתחילים ואלמנטרי, מאחר ושלל העזרים הויזואליים העומדים לרשות המורה והתלמיד מקלים על תהליך הלמידה, ומתאפשר לתלמיד אף להקליט בוידאו את השיעורים ולחזור עליהם מאוחר יותר. מאחר ובשלב זה יש צורך גדול אף להרחיב את אוצר המילים, תרגול עצמאי הינו חלק בלתי נפרד מהתהליך ותרגול באמצעות תוכנה או סיפורים ושירים הוא דבר חשוב ביותר.

לתלמידים שרוצים לשפר את האנגלית בהקשר הספציפי של תחום העיסוק שלהם, שיעורים פרטיים אונליין זו המסגרת המועדפת ביותר, מאחר ולא יקבלו מענה לצורך זה בקבוצה באופן טיפוסי, ובטלפון היכולת לקבל גישה לתכנים הרלוונטים לתחום העיסוק של התלמיד הינה מוגבלת מאוד. 

בעוד שלימוד אנגלית בטלפון מתאים במיוחד לאנשים עסוקים בעלי זמן מוגבל, שצריכים מקסימום נוחות, לימוד אנגלית אונליין מתאים יותר לתלמידים שנתרמים מעזרים ויזואליים או מתכנים המותאמים ספציפית לתחום העיסוק שלהם, ויש להם גישה למחשב ויכולת להקדיש 45 דקות, לכל הפחות, לשיעור פרטי עם מורה. 

שיעורים פרטיים מתאימים ל-3 קבוצות במיוחד:

א) תלמידים ברמת מתחילים ורמת אלמנטרי – לימוד שפה בשלביה הראשונים משול לצעדים הראשונים שתינוק עושה בחייו. נדרשת תשומת לב רבה, ליווי אישי, סבלנות ואכפתיות מהגורם המנחה. לימוד אחד על אחד עם מורה מקצועי היא ללא ספק מתכונת הלימוד האידיאלית עבור תלמידים ברמות אלו.

ב) תלמידים שצריכים הנחיה מאוד מסוימת – עבור רופאים, עורכי דין, רואי חשבון, אנשי מכירות וכדומה, שצריכים ללמוד אנגלית בהקשר הספציפי של תחום העיסוק שלהם, שיעורים פרטיים מהווים את הפתרון המושלם. תרגול בקבוצה של לימוד אנגלית כללי לרוב לא יספק את המענה שתלמידים כאלו זקוקים לו. 

ג) תלמידים שסדר היום שלהם צפוף וצריכים מקסימום נוחות והתאמה אישית ללו”ז שלהם –  לאלו מבינינו שאין להם את הזמן להגיע למרכז לימוד כלשהו, בימים קבועים ולאורך פרקי זמן ארוכים, שיעורים פרטיים הוא הפתרון היחיד. קבעו את מועד השיעור בעצמכם, ושנו אותו בהתאם ללו”ז הדינאמי שלכם. 

בשיעור פרטי אתם התלמידים עושים 100% מהתרגול בזמן השיעור ללא הפרעות או הסחות דעת והשיעורים הם בהתאמה אישית מקסימאלית לצרכים שלכם. 

מעוניינים להתקדם מהר או לאט יותר? אין בעיה.

מעדיפים לשנות את הפוקוס של השיעורים לאנגלית עסקית במקום מדוברת? כבר בשיעור הבא המורה יהיה מוכן עם החומר המתאים. 

רוצים לעבור על תכתובת המיילים שלכם ולשפר את היכולת שלכם לתקשר עם עמיתים או ממונים בעל פה או בכתב? צריכים לעשות סימולציות למצבים בהם אתם משתמשים באנגלית ביום יום? בשיעור פרטי תוכלו לגשת לכך בקלות. 

שיעורים קבוצתיים מתאימים במיוחד ל-4 קבוצות של תלמידים: 

א) תלמידים שיודעים שהאספקט החברתי נחוץ להם כדי לשמור על מוטיבציה לאורך תהליך הלימוד – תרגול משותף עם עמיתים לכיתה או תחרות עם אחרים מהווה דלק לאנשים רבים. 

ב) תלמידים שמרגישים בנוח ונהנים ללמוד בנוכחות אנשים אחרים ולא מתקשים להתרכז במסגרת לימוד קבוצתית.  

ג) תלמידים שמעוניינים לקבל מקסימום זמן עבור מינימום כסף – שיעורים קבוצתיים הם באופן טבעי זולים יותר, ולעיתים העלות לשעת לימוד היא חצי או אפילו שליש מהמחיר לשיעור פרטי. 

ד) תלמידים שיכולים להתחייב למסגרת מסודרת – קורס קבוצתי טיפוסי הינו בין 3-6 חודשים במינימום, פעם-פעמיים בשבוע שעה וחצי לכל הפחות. מאחר ומדובר בקורס קבוצתי, תנאי ההחזר הכספי הרבה יותר מגבילים ומחמירים מאשר בקורס של שיעורים פרטיים. אם אתם לא בטוחים שאתם מסוגלים להתחייב לבין שעה וחצי-שלוש שעות בשבוע במינימום למשך 3-6 חודשים, חבל על ההשקעה הכספית. 

א) המחיר זול יותר, כחצי או שליש מהעלות של שיעור פרטי. 

ב) לימוד עם אנשים אחרים תורם לאנשים מסוימים לשמור על מוטיבציה לאורך זמן 

ג) מסגרת מסודרת ומחייבת 

ד) רקימת קשרים עם אנשים חדשים ורכישת עמיתים ללימוד משותף

שיעורים פרטיים נעשים בטלפון או אונליין ב-ZOOM:

 • בשיעורים טלפוניים המורה מתקשר אל התלמיד בשעה שנקבעה מראש ומנהל עימו שיחה של חצי שעה במגוון נושאים מתוך העולם האישי והמקצועי של התלמיד. כמו כן ישנם שיעורי דיון. המורה מתקן את התלמיד גם בעל וגם בכתב ובסוף השיעור שולח לתלמיד משוב שכולל תיקונים למשפטים שנאמרו בצורה לא נכונה, מילים וביטויים שימושיים חדשים שהתלמיד לא הכיר, והסברים בסיסיים על דקדוק. 
 • בשיעורים אונליין המורה שולח קישור להתחברות לשיעור למייל של התלמיד. בזמן השיעור המורה חולק את המסך שלו עם התלמיד, ועובד יחד איתו על מגוון תכנים כגון: ספר הלימוד של הקורס, מערכי שיעור לפיתוח שיחה באנגלית, הרצאות או סרטונים ביו טיוב וניהול שיחה עליהם, למידת מילים חדשות באמצעות תמונות, קריאת מאמרים\כתבות וניהול שיחה עליהם ועוד. את השיעור ניתן להקליט בוידאו על מנת שיהיה אפשר לחזור עליו בשלב מאוחר יותר. בסוף השיעור נשלח משוב כתוב בצורת קובץ PDF לתלמידים שכולל תיקונים למשפטים שנאמרו בצורה לא נכונה, מילים וביטויים שימושיים חדשים שהתלמידים לא הכירו, והסברים בסיסיים על דקדוק. 

 

שיעורים קבוצתיים נעשים אונליין או באופן פרונטלי: 

 • בקורס קבוצתי אונליין – המשתתפים מקבלים זימון למייל מספר דקות לפני תחילת השיעור. השיעור תמיד יתחיל בשעה המיועדת ויסתיים בשעה המיועדת גם אם ישנם תלמידים שנעדרים או מאחרים. המורה חולק את המסך שלו עם התלמידים, ועובד יחד איתם על מגוון תכנים כגון: ספר הלימוד של הקורס, מערכי שיעור לפיתוח שיחה באנגלית, הרצאות או סרטונים ביו טיוב וניהול שיחה עליהם, למידת מילים חדשות באמצעות תמונות, קריאת מאמרים\כתבות וניהול שיחה עליהם ועוד. את השיעור ניתן להקליט בוידאו על מנת שיהיה אפשר לחזור עליו בשלב מאוחר יותר.
 • בקורס קבוצתי פרונטלי – התלמידים יגיעו למועדי השיעורים בהתאם ללו”ז שישלח אליהם בתחילת הקורס. השיעור תמיד יתחיל בשעה המיועדת ויסתיים בשעה המיועדת גם אם ישנם תלמידים שנעדרים או מאחרים. התלמידים יעבדו בעיקר באופן רציף בעזרת ספר וחוברת הקורס. בזמן השיעור יבוצעו פעילויות בזוגות או בקבוצות כשהמורה משוב בעל ובכתב תוך כדי השיעור. בנוסף יכלול המורה תכני לימוד נוספים כגון: סרטונים ללימוד אנגלית, כתבות אקטואליות באנגלית, משחקים חברתיים ללימוד אנגלית ועוד. בסוף השיעור נשלח משוב כתוב בצורת קובץ PDF לתלמידים שכולל תיקונים למשפטים שנאמרו בצורה לא נכונה, מילים וביטויים שימושיים חדשים שהתלמידים לא הכירו, והסברים בסיסיים על דקדוק. אין הקלטה בוידאו של השיעור. 

 

הקורס ומתכונת הלימוד המתאימים לכם הם פונקציה של 3 גורמים: 

א) הרמה שלכם – בררו קודם מה הרמה שלכם, אם אתם ברמת מתחילים או אלמנטרי, שיעורים פרטיים היא מסגרת הלימוד האידיאלית עבורכם. 

ב) הצרכים שלכם מבחינת רכישת מיומנויות באנגלית – שאלו את עצמכם מה אתם מעוניינים לעשות בסוף הקורס, תשובה לשאלה זו תמקד אתכם איזו מסגרת מתאימה לכם ביותר.  

ג) המשאבים שעומדים לרשותכם לשיפור המיומנות באנגלית – חשוב שתדעו כמה זמן, כסף ואנרגיה עומדים לרשותכם עבור שיפור האנגלית. 

ישנן 6 רמות שכל רמה מחולקת לשני שלבים: 

מתחילים – מנעד אוצר מילים שנע בין 0-600 מילה, יכולת מענה לשאלות שמוגבלת לכן\ולא בעיקר, יכולת מאוד בסיסית להבין שפה דבורה או כתובה. 

אלמנטרי – מנעד אוצר מילים שנע בין 600-1200 מילה, יכולת שיחה בסיסית שמוגבלת לנסיעות לחו”ל, הבנה של שיחות בסיסיות, תקשורת אלמנטרית. (רמה זו באופן טיפוסי תואמת רמת 3 יחידות.) 

בינוני תחתון – מנעד אוצר מילים שנע בין 1200-1700 מילה, יכולת שיחה סבירה שמאפשרת להתעמק ולספק תשובות מורכבות יותר שכוללות מילות חיבור, סיבה ותוצאה ומבנים דקדוקיים אלמנטריים. בשלב זה עדיין יבצע התלמיד טעויות דקדוקיות ולקסיקאליות מרובות. (רמה זו באופן טיפוסי תואמת רמת 4 או 5 יחידות.) 

בינוני – מנעד אוצר מילים שנע בין 1700-2300 מילה, יכולת שיחה טובה ושליטה גבוהה במבנים הדקדוקיים המהותיים כגון הווה פשוט, הווה ממושך, עבר פשוט, עתיד פשוט ומילות יחס בסיסיות. מחסור משמעותי בביטויים שימושיים עדיין ומבנים דקדוקיים מורכבים יותר כגון הווה מושלם ועבר מושלם. (רמה זו תואמת באופן טיפוסי אדם אשר יש לו רמה או שתי רמות לפני פטור באנגלית בפסיכומטרי.) 

בינוני עליון – מנעד אוצר מילים שנע בין 2300-3000 מילה. יכולת שיחה טובה מאוד, שטף דיבור גבוה, שליטה גבוהה במבנים הדקדוקיים המהותיים, שליטה סבירה במבנים דקדוקיים מורכבים יותר כגון משפטי תנאי 1 ו-2, ידע נרחב של ביטויים שימושיים טבעיים לדוברי אנגלית כשפת אם. (רמה זו תואמת באופן טיפוסי אדם אשר יש לו רמה אחת לפני פטור באנגלית בפסיכומטרי.) 

מתקדמים – מנעד אוצר מילים שנע בין 3000-5,000 מילה. יכולת שיחה מצוינת, שטף דיבור גבוה מאוד, שליטה מלאה במבנים דקדוקיים מהותיים ללא כמעט שום טעויות, שליטה טובה במבנים דקדוקיים מורכבים, ידע נרחב מאוד של ביטויים שימושיים טבעיים לדוברי אנגלית כשפת אם. אי דיוקים וחוסרים קטנים שיש לפתור עם מורה מומחה. (רמה זו תואמת באופן טיפוסי אדם שקיבל פטור בפסיכומטרי מאנגלית.)

בצעו הערכת רמה כאן: https://brightenglish.net/מבחן-רמה-באנגלית/

כמו כן, לפני תחילת הלימודים תעברו מבחן רמה קצר בעל פה עם מורה. 

לוקח כחצי שנה של עבודה עם מורה פעם\שלוש פעמים בשבוע + תרגול עצמאי של חצי שעה\שעה ביום באופן עצמאי לכל הפחות, על מנת לעלות רמה באופן טיפוסי. 

כמובן שמהירות ההתקדמות משתנה מאדם לאדם ותלויה בכמות ההשקעה ויכולותיו של אותו תלמיד להשתפר. 

ככל שהרמה עולה, כך נעשה קשה יותר להתקדם. תלמיד שמעוניין לעבור לדוגמא מרמת בינוני תחתון לרמת בינוני יכול לעשות זאת בקלות יחסית. לעומת זאת לעבור מרמת בינוני עליון לרמת מתקדמים, נדרשים הרבה יותר השקעה ומאמץ.

בהחלט, תלמידים שנרשמים לחבילות הגדולות יותר מקבלים תוכנת לימוד בשווי של 390 ש”ח בחינם. 

בנוסף, לכל התלמידים הרשומים ללימודים אצלנו יש גישה מלאה למדור https://brightenglish.net/לימוד-אנגלית-חינם/ ללא עלות נוספת. 

המורה גם יספק עבורכם תכנים נוספים לאורך תהליך הלימוד כגון ספר לימוד, תכנים לתרגול דקדוק ועוד. 

להמלצות עלינו לחצו על הלינק הבא: https://brightenglish.net/המלצות/

למחירון מפורט שכולל את כל החבילות השונות בברייט אינגליש לחצו על הלינק הבא: https://brightenglish.net/מחירון/

כל המורים שלנו דוברי אנגלית שפת אם ובעלי עברית ברמת מתקדמים. 

כולם מנוסים, ובעלי הצלחות מוכחות עם תלמידים רבים. 

המורים שלנו סבלניים, רציניים, מסורים ועם הרבה אהבה לתפקיד. 

אתם מוזמנים להירשם לשיעור ניסיון מוזל ולהיווכח בעצמכם, פשוט מלאו את הטופס למטה. 

אנו מקבלים תשלום בכרטיסי אשראי, העברות בנקאיות או אפליקציות ישראליות להעברת כספים כגון BIT. 

 • קבלה או חשבונית נשלחות באופן מיידי לכתובת המייל שלכם יחד עם הסכם במעמד ביצוע התשלום
 • אין אפשרות לתשלום בצ’קים 
 • אין אפשרות לתשלום ב PAYPAL 
 • אין אפשרות לתשלום באתר, התשלום נעשה מול נציג טלפוני 
 • עד 6 תשלומים ללא ריבית עד לסכום של 4000 ש”ח
 • עד 12 תשלומים ללא ריבית מעל ל-4000 ש”ח
 • תשלום באמצעות העברה בנקאית או תשלום באפליקציות יתאפשרו אך ורק בתשלום אחד, אין אפשרות לביצוע תשלומים באמצעי תשלום זה 

מפעם לפעם ישנם מבצעים והנחות כגון 1-3 שיעורים חינם, תוכנת לימוד בחינם, בנוסף לחבילות והמחירונים הנקובים באתר. הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו על מנת לקבל עדכונים למייל ולטלפון לגביי הצעות אלו שמוגבלות בזמן. 

לקוחות שמעוניינים לרכוש מעל ל-120 שיעורים בעסקה אחת, נא פנו אלינו ישירות להצעות אטרקטיביות מאלו המופיעות במחירון. (מלאו את הטופס למטה עם בקשה זו).

כן. 

על מנת לקבל את ההנחות והתנאים המועדפים עליכם להמציא את המסמכים המתאימים כגון חוגר או תעודת סטודנט. 

מלאו את הטופס לקבלת פרטים נוספים מנציג

02-3024070

אימייל:

brightenglishisrael@gmail.com

asaf.ronen.be@gmail.com

 

ימים ושעות פעילות:

ימים א’-ה’ 8:00-22:00 \ יום ו’ 8:00-14:00